Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül Heatrow-on egy...

Mennyibe kerül Heatrow-on egy nagy üveg víz a duty free-ben?

Figyelt kérdés
Csak átszállok, szóval nem szeretnék feleslegesen sok vagy kevés fontot átváltani. Arra gondoltam, hogy váltok 3 fontot, abból vajon kijön? Meghalok a 12 órás úton ha nem szerzek vizet! Bankkártya nélkül megyek, szóval azzal fizetés kizárva sajnos :)

2013. ápr. 14. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mennyibe kerül, de vigyél üres flakont és a mosdóban töltsd meg, iható! Ez az egész Osama Bin Laden baromság arra megy ki, hogy még jobban lehúzzák az embert!!!
2013. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
annyi vizet iszol a gepen amennyit csak akarsz.
2013. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Jaja, legcélszerűbb a mosdóban vételezni a vizet, ingyen. Üres palackot bevihetsz magaddal a tranzitba bármelyik reptéren. Aztán bent a mosdóban megtöltöd.


Én mindig így csinálom. Sőt, itthon is csapvizet iszok. Iható. Egészséges. Ahol meg nem, ott figyelmeztetik az embereket és lajtos kocsit küldenek. Legalábbis itt Magyarországon így szokták, nem hiszem, hogy Angliában mérgeznék az embereket a csapvízzel. :)

2013. ápr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztosan elég lesz a 3 font, nem tudok pontosat mondani, de az bőven elég lesz.
2013. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es honnan veszed, hogy a gépen annyi vizet ihat, amennyit csak akar? Fapadoson például nem kapsz egy korty vizet se ingyen, akár szomjan is halhatsz, ha nem akarsz egy 3 dl-es üveges ásványvizet venni jó drágán!
2013. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak onnan, hogy heathrow-ra nem mennek fapadosok, és 12 órás fapados járat nincs.
2013. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

12órás út valszeg long haul járat,azon meg benne van a jegyárban az üdítő.


Heathrown minden nagyon drága, árakat nem írok mert bosszantóan pofátlanok. Dehát a világ egyik legfontosabb reptere...

2013. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Általában vannak akciók a bootsban vagy a WHSmithben, amikor érdemesebb két üveggel venni. Ez kijön 3 fontból, ha csak vizet akarsz venni, akkor ennyi pénz elég. Csak nem tudom, hogy lehet csak 3 fontot váltani? Én úgy tudom, hogy otthon csak papírpénzt váltanak, abból meg az 5 fontos a legkissebb. Ha ennyid van, akkor már csokit is tudsz venni a víz mellé. :)

De amúgy tényleg a legjobb megoldás az üres flakon, ha van nálad megtöltöd a WCben. Iható a víz, ha nem, akkor kiírják. De ebben az esetben van egy másik csap, ami kifejezetten iható... ezt törvényileg muszáj nekik.

2013. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Lehet, hogy akkor a flakonos verziót választom, az tűnik a legegyszerűbbnek.


Egyébként tényleg benne van az árban, meg stb., de nem szeretek felállni a repülőn...volt már, hogy elmentem vízért előző út során, de nem volt kellemes. :D Főleg a másfél decis pohár veri ki a biztosítékot :D A stewi-kat sem szeretném ilyen miatt ugráltatni, körbe ritkán járnak vízzel, ezért gondoltam hogy felviszek magamnak egy másfél litert, annyi tuti elég lesz. :)

2013. ápr. 15. 17:01
 10/10 A kérdező kommentje:

Bár már rég volt, leirom mi történt. Vittem flakont, töltésre készen, plusz eszembe jutott hogy maradt pár fontom az angliai utazásomról pár éve, kb 3 :)

Heathrow-n bementem a mosdóban, de olyan hugymeleg volt a viz, hogy inkább szomjanhalok. Sőt forró volt...


1.50 ért kaptam vizet egy kis boltban, 8 deciset.

2013. júl. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!