Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az alicante-i reptéri buszok...

Az alicante-i reptéri buszok honnan indulnak pontosan? A C-6 jelzésűt kell keresni?

Figyelt kérdés
Valamint ha esetleg valaki tudja, megmondaná, melyik megállója van a legközelebb a régi autóbusz pályaudvarhoz? Ott van szinte mellette a Pensión Portugal, ahova el kellene jutnom. Köszönöm a segítséget!

2013. ápr. 20. 22:40
 1/2 anonim válasza:
Szintén a Pension Portugálba foglaltam szállást ,és pont ez a bajom nekem is hogy miként jutunk el oda ? Június 28 -án megyünk .Ti mikor utaztok?
2013. máj. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már vissza is értünk. :)Gond nélkül odataláltunk a szállásra, hála egy előzetes utánajárásnak, kinyomtatott útvonaltervnek, és persze némi improvizációnak.

Tehát amint megérkeztek a repülővel, a reptéren a buszmegállók szintjét kell megkeresni, oda érkezik a reptéri járat is, a C-6-os. A buszmegállónál reklám plakátok, táblák is jelzik, hogy ez a busz megáll ott, az egész útvonal fel van tüntetve, és jelzik a vonaljegy árát is, ami 2.75 euro. A sofőr is megerősíti, hogy van megállója az Autóbusz-pályaudvaron. 15 perc volt talán az út, és könnyen felismerhető, hisz jól látható lesz a pályaudvar neve már a buszról is. Én néztem pár fotót róla előzetesen, így egyértelműen felismerhető volt. Ha ott leszálltok, és kimentek a főbejáraton, lesz egy várostérképes tábla, ott is leellenőrizhetitek, merre is tovább. A Pensión Portugal gyakorlatilag az út túloldalán lesz, kissé jobbra tartva. Ha az ominózus térképtől jobbra lévő zebrán átmentek lesz egy jó nagy járdasziget, ami szinte egy park, kerékpárúttal, gyalogos sávval, és rengeteg pálmafával. Ha ezen is átértek, jobbra kell haladni, és talán a 3. utca lesz a Calle Portugal, de ez nem 100%. Ha megvan, balra befordultok, és haladni kell pár száz métert, és az utca jobb oldalán lesz a Pensión Portugal, egy lépcsőház, két kisbolt között, az egyik egy kínai feliratos, a másik egy 0-24-es. Ott majd fel kell csöngetni, és úgy engednek be, majd a Hostel feliratú ajtót kell megtalálni. :) Hát ennyi lenne, azt hiszem, remélem, tudtam segíteni, és jó utat!

2013. jún. 4. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!