Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mannyi költőpénz kell Korfura?...

Mannyi költőpénz kell Korfura? Belépöjegyek, robogó bérlés, étterem.

Figyelt kérdés
Korfu

2013. máj. 12. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Időtartam? Egy hét, két hét?
2013. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy hét.
2013. máj. 12. 23:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve voltunk párommal, ketten együtt 80 ezret vittünk. Autót/robogót nem béreltünk, a helyi buszközlekedést vettük igénybe, félpanziós ellátásunk volt, és nem egyszer ebédeltünk étterembe. Nekünk bőven elég volt ennyi 1 hétre.
2013. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most mondták el a utazási irodában is, hogy nem szabad robogót bérelni. Sose ültem még robogón, lehet mi is a helyi járatot fogjuk igénybe venni.

Mivel mentetek Korfura?

Mi repcsivel megyünk, a szállás, repjegy és minden 211.000 ft a főszezon kellők közepén. Ez sok vagy elfogadható?

2013. máj. 13. 12:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah, mert azt hallottam egyébként, hogy az angol giatalság miatt eléggé drága Korfu. Igaz ez? Vagy mi magyarok is kibírjuk?
2013. máj. 13. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
211 ezer?? az nagyon jó ár! Mi 300 ezerért voltunk 2 éve 3 csillagos szállodában, félpanziós ellátással, mi is repcsivel voltunk. az árak annyira nem vészesek, sztem picivel olcsóbb, mint Horvátország egyébként, de tényleg csak kicsivel. Az autóbérlés sem olyan nagyon drága, csak a mi büdzsénkhez képest. Busszal ugyanúgy eljutottunk mindenhová, igaz kényelmetlenebb és lassabb volt, de olcsóbb, és nem kellett a vezetésen idegeskedni. Mert oda azért kell egy kis rutin...
2013. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi július 17-én megyünk Korfura. Ti mikor és melyok hotelba? Mi a Belvedere hotelba.
2013. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
júli utolsó hete, de nem hotelbe, hanem apartmanba.
2013. máj. 13. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!