Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik fapados légitársaságot...

Melyik fapados légitársaságot ajánlanátok Londoni útra? Legyen olcsó : )

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
wizzair, ryanair. (easyjet dragabb, de kozelebbi repteret hasznal)
2013. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Wizz, ryan, esetleg easy. Nézd meg melyik olcsóbb épp amikor mennél. Az se mindegy mennyi csomagod lenne.
2013. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Idáig a Wizz az ami jó. A Rynairnek kecsegtető ajánlatai vannak,de nem megbízható.(tudtommal)
2013. máj. 13. 17:54
 4/18 anonim ***** válasza:
35%

? Ezt honnan vetted? Valaki nagyon félretájékoztatott téged.


Mit értesz ezen egyáltalán??

2013. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Mi az, hogy nem megbízható? Ez hülyeség...
2013. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor rossz információkat kaptam. De a Wizz akkor is jobb,nem ?
2013. máj. 13. 19:29
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
A ryanair nekem sem szimpi, sőt! Inkább fizetek pár ezressel többet, de kerülöm a céget.
2013. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem akarsz, ne repülj ryannel. Mondhatod, hogy neked nem tetszik a gépek festése vagy nem olyan szépek a sztyuvik vagy akármi, mert ez szubjektív véleményed.

De ilyennel ne vádold, hogy megbízhatatlan, mert nem az. Vagy indokold meg miért és ugyan mivel lenne jobb a wizzair pl?

Szerintem ugyanazt tudja mindkettő. Elvisz egyik helyről a másikra. Én azzal megyek amelyik épp olcsóbb, ha lehet választani. Persze az árnál mindig mérlegelni kell minden költséget, pl mennyi csomag van.

2013. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

mindegyik repülőtársaság ugyanolyan, a kérdés, hogy milyen szolgáltatást veszel igénybe.

Én, mikor utazunk szépen végignézem mind a 3 fapados árait arra az időszakra, amikor mennénk és kiszámolom mennyi lenne az út csomaggal/csomag nélkül valamint a reptéri fuvar oda-vissza és ez alapján döntök. Mivel a reptérről be is kell jutni a városba, sokszor a legdrágább a legolcsóbb... vagy nekem úgy éri meg, mert pár fonton viszont sokszor nyerek vagy másfél óra buszozást. Ugyanis nem mindegy, hogy mennyi idő alatt jutsz be hova.


Csomag nélkül amúgy a ryanair a legolcsóbb

Csomagggal viszont a wizzair.


Amúgy meg nincs különbség közöttük... A ryanair ketrecbe rak Ferihegyen, az Easyjet lazára veszi a figurát beszálláskor és amikor én jövök folyton késünk vagy 20-30 percet, a wizzair meg rózsaszín.

2013. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

"Csomag nélkül amúgy a ryanair a legolcsóbb

Csomagggal viszont a wizzair. "


Gondolom azonos jegyárak mellett érted ezt, mert azért azt fontos hozzátenni. Kicsit részletesebben:

teljesen azonos alap jegyárak mellett, csomagok függvényében:


Ha nem fizetsz csomagért és elég egy mini kézi poggyász, akkor tök mindegy melyiket választod.


Ha nem akarsz fizetni de azért egy normális méretű kézi poggyászt akarsz ingyen vinni: ryanair


Ha sok a csomag, tehát feladott poggyászra akarsz befizetni, akkor: wizzair, mert nem csak olcsóbb a csomagdíj, de ráadásul nem 15-20kg-ot vihetsz hanem 32kg-ot, ami kiemelkedően magas még a nemzeti légitársaságok szabályaihoz képest is!


Tehát mindez alap jegyárak egyezősége esetén igaz. Ezek általában nem egyeznek meg, úgyhogy ezzel korrigálva kell számolni, emiatt előfordulhat a ryanairnek akár annyira olcsó ára, hogy még a drága csomagdíjjal együtt is megéri.


És természetesen a reptéri traszfer ideje, ára sem elhanyagolható. Ebből a szempontból wizzair egész jó, Lutonról akár 2 fontért megy easybus Londonba, többi repteret nem tudom.

2013. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!