Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország minden álmom!...

Olaszország minden álmom! Milyen pályát érdemes választanom?

Figyelt kérdés
Mindenre nyitott vagyok. Orvosin gondolkodok már rég óta, de érdekel, hogy szerintetek milyen szakmákkal lehet elhelyezkedni ott?
2013. máj. 19. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Orvosként bárhol tudsz érvényesülni Európában,így Olaszországban is,mert hiányszakma.

A magyar lányok inkább a testüket árulni mennek olaszba,magyar lányoknak nagy sikere van ott.

2013. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na hát ők csak gusztustalankodjanak, én azért többet várok az élettől. Tudom, hogy nem a legfényesebb ott a helyzet, és a fizetések sem olyan nagyok, de én úgy vagyok vele, hogy ha ott élek ami az álmom, akkor nem kell, mondjuk egy északi országban fagyoskodni jó fizetésért, hogy nyáron kimozduljak nyaralni pár napra oda ahová a szívem húz.
2013. máj. 19. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Csak viccnek szántam ne vedd komolyan...

Ha jól tanulsz akkor fogsz boldogulni Itáliában is.Az értelmes embereket mindenhol megbecsülik.

2013. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!