Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok Bécsről (Ausztri...

Mit gondoltok Bécsről (Ausztria)? Unalmas város?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 17:30
 1/7 anonim válasza:
70%
Én nagyon sokat vártam tőle... és még nagyobbat csalódtam. Nekem nem jött be. Szerintem unalmas és túl zsúfolt. Az emberek az utcán nem kikerülnek ha szembe kerülsz velük hanem neked jönnek gondolva hogy majd meg áll a másik.. Egyedül a lovasiskola az amit bármikor szívesen megnéznék újra. :) Ezek csak személyes tapasztalatok.. lehet hogy neked pedig egy nagyszerű élmény lenne.
2013. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejött az adventi vásár idején, de egyébként tényleg neked mennek, ha nem vigyázol.
2013. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt élek, szuper város, egyáltalán nem unalmas!
2013. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem dög unalom, nem nagy eresztés. Számomra túl konzervatív az egész. Nem véletlen, hogy hétvégente az osztrákok is a Hajógyárira járnak át szórakozni..
2013. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én sajnos az adventi vásárból sem sokat láttam... Annyira rengetegen voltak.. hogy semmit sem tudtam venni, nem fértem oda a bódékhoz..:/
2013. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki itt unatkozik, annak a barátai unalmasak ;)
2013. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát igen, sokat dob a dolgon a társaság :) én sajnos nem olyanokkal utaztam akikkel jól éreztem volna magam, de ettől függetlenül nem vágyom oda vissza... első voltam :)
2013. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!