Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi az, amit Szlovákiában...

Mi az, amit Szlovákiában mindenképpen érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Lehet egy szép város, természeti jelenség, gyakorlatilag bármi, ami érdekes.

2013. máj. 28. 11:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Selmecbánya, Rózsahegy és Pozsony nagyon szép.
2013. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Selmecbányát és Rózsahegyet már én is kinéztem képek alapján, Pozsonyban meg már jártam.

Köszönöm a választ, várom még az ötleteket! :)

2013. máj. 28. 11:26
 3/19 anonim ***** válasza:
Kassa az iden Europa kulturalis fovarosa, biztosan kinal erdekes programokat, rendezvenyeket, latnivalokat.
2013. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Pozsony az kb 10 percig érdekes, Kassában mér el lehet mászkálni egy fél napot, de úgy általában Szlovákia nem egy túl érdekfeszítő hely.
2013. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Jártam már többször Szlovákiában, voltam Kassán is, az is tetszett, meg kicsit jártam a Tátrában is.

Most úgy tűnik, hogy megint lesz lehetőségem elmenni, gondoltam megkérdezem, hátha van itt valaki nagy Szlovákia-járó :)

Már olvasgattam nagyon sokat, meg néztem képeket, de egyelőre pont az a bajom, hogy túl sok minden van. Ezért érdekelnek a tapasztalatok, hogy mi az, amit valaki kihagyhatatlannak gondol.

Köszönöm az eddigieket, még mindig jöhetnek a tapasztalatok! :)

2013. máj. 28. 11:51
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Dobsinai jégbarlang, túrázás mindenfelé. Kulturálisan valóban nem nagy durranás az ország nagy része, ahogy nálunk se az a vidék, de a természetjáróknak nagyon jó hely!
2013. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek a barlangnak!
2013. máj. 28. 13:49
 8/19 anonim ***** válasza:

Poprád környéke: Szlovák paradicsom,,Csorba tó.

Ez nagyjából egy helyen van, és onnan át lehet menni Zakopánéba is.


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ezek jó kis oldalak, köszi szépen :)
2013. máj. 28. 21:54
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen attól függ, hogy mire vagy kíváncsi, melyik részére az országnak vagy milyen látnivalókra (természet, építészet, stb.)


Bojnice, Červený Kameň (Vöröskő, bár ha voltál Selmecbányán, akkor gondolom ott is), Oravský hrad (Árvai vár), Kremnica (Körmöcbánya) - pénzverés és érmék múzeuma, Vlkolínec - skanzen, Levoča (Lőcse), Bardevoj (Bártfa?), Pieniny Nemzeti Park, Szlovák Paradicsom, Popradské pleso, sorolni is rengeteg, ha kitalálod, hogy az ország melyik részébe készülsz, szívesen segítek még. Így azért nehéz.


Ha esetleg nyelvi nehézséged lenne, abban is megpróbálhatok segíteni. Szlovákiában élek és imádom ezt az országot (ami a kirándulásokat illeti), a többit meg inkább hagyjuk.

2013. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!