Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki volt már paraliába?...

Valaki volt már paraliába? Vagy csak szimplán görögbe milyen az éjszakai élet? Jók a görög pasik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Most nyaralni mész, vagy csak sz.pni akarsz??

Ezért kár ennyit utazni...

2013. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
viccnek tettem oda h jók e a görög pasik....-.- bár lányból vagyok szóval persze h érdekelnek... éjszakai életen pedig a bulit, szórakozó helyet értettem. ;)
2013. jún. 2. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj el egy "tóga-partira" és mindent meg fogsz tudni közelről!


Az amúgy is áttetsző tóga alatt senki sem visel semmit,

plusz még a vízbe is beugrálnak...

2013. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt inkább kihagynám :D
2013. jún. 3. 23:04
 5/7 anonim válasza:

Nagyon rámenősek, ha tetszel nekik mindenképp megszereznek, jófejek is és lazák, bár nem mind jóképü. Ja, meg rendkívül lusták.

Az éjszakai élet egyébként kitünő!

2013. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Voltam már Paraliában, az éjszakai élet szerintem elég nyüzsgő, sok szórakozóhely van és éjszaka is sokan vannak az utcákon, sok program van stb.

Egyébként - bár ez szubjektív - nekem a mediterrán, egzotikus típusú pasik nem tetszenek (a sötét haj, dzsigolós kinézet nem jön be). Ők (a görögök, de az olaszok is pl.) elég piperkőcök: rózsaszín ing, szűk nadrág, mindig a divatozás, haj belőve, anélkül se strandra, se boltba nem mennek...

A lustaságot is csak megerősíteni tudom :)

2013. jún. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hehe :D köszönöm a válaszokat, de a lényeg h az esték jók, unatkozni nem fogunk :)
2013. jún. 7. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!