Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba készülök kiutazni...

Londonba készülök kiutazni munkavállalás céljából. Milyen bejelentési kötelezettségeim vannak a NAV, ill. az OEP felé?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy a TB-t innentol kezdve masikbEU-s orszagban fogod fizetni. Mindenkepp jelentsd be mind a ket helyen, de leginkabb az OEP-nel. En sajnos cdak az Apehnal jeleztem...szivas az egesz, igy par evvel kesobb rajonni, hogy elcsesztem. :-/
2013. jún. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Külföldről ezeket a bejelentéseket milyen módon tudom intézni? TB ügyfélkaput már nyitottam, kaptam is egy bejelentőlapot, de a NAV felé nem tudom, hogy működik ez.
2013. jún. 7. 07:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat en csodalkoznek, ha ezt tenyleg eltudnad intezni online teljeen. Mo meg kozel sem tart itt. :) en szemelyesen inteztem mindent, ebben nem tudok segiteni.
2013. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok mindent lehet intézni az ügyfélkapun keresztül. Amit meg nem, azt majd egy meghatalmazottam intézi itthon.
2013. jún. 8. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!