Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jövőhét végén érdemes Prágába...

Jövőhét végén érdemes Prágába menni? ( árvíz miatt)

Figyelt kérdés
Jövő hétvégén Prágába készülünk a családommal. Már befizettük. Most viszont az Árvíz miatt félünk, hogy mi vár majd ott ránk. Szerintetek jövő Péntekig helyre áll Prágában a rend?

2013. jún. 3. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Megszívtátok szerintem. Már most 5 halott van. Emlékezz amikor elpusztultak az állatok a prágai állatkertben. Most még durvább lesz. Minden el lesz ázva és senki nem fog "turistáskodni".
2013. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinek fizettétek be? Kérjétek vissza. Ilyen esetben vissza kéne adják szerintem, bárkinek is fizetted.
2013. jún. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy ilyen esetben a "vis major" esete lép életbe. Tanulmányozzátok át az utazási szerződés ezen pontját. Biztos, hogy nem áll helyre addig a helyzet.
2013. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem indulnék el, nem hiszem, hogy olyan nagy élményben lenne részetek, ha csak nem a katasztrófa turizmust szeretnétek erősíteni. Rágjátok át a szerződéseteket, ha más nem, próbáljatok átfoglaltatni későbbi időpontra.
2013. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!