Kezdőoldal » Utazás » Európa » Összességében Olaszország...

Összességében Olaszország vagy Spanyolország tengerpartja a szebb?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 11:26
 1/6 schocko ***** válasza:
8%
Horvátország.
2013. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Mindkettőnek több ezer kilométernyi tengerpartja van, a szépség meg ugye szubjektív, szóval erre a kérdésre lehetetlen értelmes, hasznos választ adni.
2013. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Mindkét országban vannak szép homokos v.kavicsos v. sziklás tengerpartok.Eléggé eldönthetetlen kérdés.
2013. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól leírták előttem. Ez szubjektív. Vegyük példának Ukrajnát: a legtöbb helyen koszos és nem valami szép a tengerpart. De ha találsz megfelelő helyet a városoktól távolabb, akkor az ezerszer jobb mint egy luxushotelnél lévő part.

Amúgy Olaszországban és Spanyolországban is nagyon jó helyek vannak. Van aki itt, van aki ott érezte jól magát. Ha nem egy olasz vagy spanyol várost akarsz látni, csupán egy szép tengerpartot akkor bőven elég Horvátország vagy Montenegro partja is - itt különösen gyönyörű helyek vannak.

2013. jún. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Spanyolországban több pálmafát látsz!:) Olaszország is szép, és szerintem jóval olcsobb. Én előbb olaszországba mennék, utána a spanyolokhoz. Horvátországtól nem voltam elájulva, amig nem voltam Omisban, az gynyörő, homokos tengerpart, de búvárkodhatsz is.:)
2013. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért abban a több pálmafában nem vagyok erősen biztos ;)

[link]

(és ez csak egy közép olaszországi városka), lent délen pedig mindennapos a partvonal mentén...

Olaszországnak meg van a maga feelingje. Kicsit más mint Spanyolország, ha valaki mond egy spanyol várost, könnyen megtalálom az olasz "megfelelőjét", legyen az bulihely, fehér homokos tengerpart, sziklás part, vagy egy nyugodt csendes falu....

2013. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!