Kezdőoldal » Utazás » Európa » Amikor Angliaban a repteren...

Amikor Angliaban a repteren atesel az beleptetesi ellenorzesen, akkor van egy gyorsabb sor, de nem tudom, hogy jo-e oda a bordo chipes utlevelem. Oda valami spec utlevel kell?

Figyelt kérdés
Ott nincs hataror, csak valami gepbe kell bedugni az utleveled es kinyilik egy kapu. Altalaban angolok allnak ott sorban. Lehet, hogy csak nekik van fentartva?

2013. jún. 13. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem csak angoloknak.

[link]

2013. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aha! Koszi, mondjuk ezt Manchesterben latom mindig, csak elfelejtem allandoan megkerdezni a tumultusban.
2013. jún. 13. 14:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetnél oda te is chipes útlevéllel. Ezek szerint eddig feleslegesen álltál sorba :)
2013. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor nem csak en...
2013. jún. 13. 15:18
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
1-es vagyok ujra. Nem, magyar utlevel nem jo. A magyar biometrikus utlevel az ujjlenyomatot tartalmazza. Ez a beleptetokapus rendszer viszont a szem iriszet nezi. Az a magyar utlevelben nem kerul rogzitesre.
2013. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ok, akkor marad a tomegnyomor... Vagy szerzek brit utlevelet
2013. jún. 13. 15:34
 7/13 anonim ***** válasza:

"1-es vagyok ujra. Nem, magyar utlevel nem jo. "


Pedig hallottam már olyat aki használja és tuti magyar útlevele van. De biztos igazad van. Én nem próbáltam, engem személyivel engedtek be mikor arra jártam. :)

2013. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"ok, akkor marad a tomegnyomor... Vagy szerzek brit utlevelet"


Egyszer azért próbáld meg, szerintem átenged! Nem csak briteknek jó elvileg...

2013. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egy staffostól, az a legegyszerűbb.
2013. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Barki hasznalhatja a belepteto kaput, akinek biometrikus utlevele van. Ez az utlevel fedolapjan is jelolve van, az utlevel legaljan, az a kis jel az.

[link]

2013. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!