Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban hol van nyílt...

Horvátországban hol van nyílt tengerpart? Esetleg jó címeket várok ezekre a helyekre.

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Zadar környékén szinte végig nyílt.
2013. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz a nyílt tengerpart alatt? Akár merre jártam a Földközi-tenger területén, olyannal, hogy zárt (magán) tengerpart nem nagyon találkoztam. Persze előfordulhat, hogy egy-egy szálloda kisajátít egy tengerpart szakaszt, de az sem szigorúan zárt terület.
2013. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Előző!

"Akár merre jártam a Földközi-tenger területén"


...és ennek mi köze az Adriához???

2013. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Előző: rész-egész viszony... Tudod a Földközi tenger az alábbi részekre tagolódik:

Alborán-tenger

Baleár-tenger

Ligúr-tenger

Tirrén-tenger

Jón-tenger

Égei-tenger

Adriai-tenger

2013. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
MI Novi vinodovskiban voltunk nagyon szép hely .. jó a tenger szép is lassan mélyül és nem olyan kopár mint máshol . MI is a családommal voltunk és nagyon jól éreztük magunkkat . egyébként mi apartmanba mentünk .estleg ez a eebhelyet nézd meg . [link] mi a 3-asban voltunk.
2013. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
5 ös vagyok : majd légyszives ird meg hogy találtál e megfelelőt . Köszönöm.
2013. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Novo Vinodolski tényleg szép és jó hely. Az előző meg tudja erősíteni gondolom az alábbiakat:

-Vannak hideg tenger alatti források amelyek közvetlenül a karszthegyekből származó édesvízzel higítja a tengert a partok mentén. Ettől helyenként kicsit opálos a vize, és.. elég hideg sávok alakulnak ki a strandokon, akár 6-8 fokot is eshet a víz hőfok 2 méteren belül. Van olyan öböl a város szélénél amelyik olyan hideggé válik emiatt, hogy alig 1-2 ember merészkedik bele (amúgy a legszebb strand lenne Povile felé)

- Na meg kár kihagyni a magyar lángosost a Lidl mögött :)

2013. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A nyílt tengerpart alatt nem azt értem,hogy zárt. Arra gondoltam, hogy nem egy öbölbe szeretnék nyaralni ahol mindenféle hegyeket látok a vízbe. szeretném élvezni a tenger látványát ameddig a szem ellát csak a tengert látom.
2013. jún. 20. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

12:38

Miért tudálékoskodsz, ha még a kérdést sem érted???

A kérdező Horvátországot kérdezte!!

Ott pedig az Adria van!


Vagyis az Adriára kíváncsi, nem pedig az általad feleslegesen felsoroltakra!!

Ülj le fiam egyes!!

2013. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

-Póla / Pula

-Rijeka / Fiume

-Novi Vinodolsky

-Senj

-Zára / Zadar

-Split

-Raguzza / Dubrovnik

-Losinj

2013. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!