Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan, aki (idén) júliustó...

Van olyan, aki (idén) júliustól/augusztustól/szeptembertől szeretne au pairként dolgozni Londonban?

Figyelt kérdés
Bárki írhat, akár a jelentkezésnél tart, akár a családkeresésnél vagy már a kiutazás előtt áll. Jó lenne megismerkedni, tapasztalatokat cserélni...stb.

2013. jún. 20. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hogy itt milyen válaszokat kapsz, azt nem tudom, de ha kimész Londonba, légy résen.

Sajnos, a kint lévő kedves honfitársaid nagy része irigy, törtető, nem érdemli meg, hogy jó szándékkal közeledj feléje.


Lányom és vőm négy évig kint voltak, először Skóciában, aztán Londonban.

Nagyon rossz tapasztalatai voltak a magyarokkal.

Amikor Londonba költöztek, kellett keresniük maguk mellé társat, hogy a bérletet tudják fizetni.

Csak külföldi társakat kerestek. Ekkor megkérdeztem lányom, miért nem magyarokat kerestek, mégis könnyebben tudnátok velük beszélgetni, lenne közös témátok stb.


Azt mondta lányom, anyu, te nem ismered itt a magyarokat. az ég óvjon, hogy valamelyik ide betegye a lábát.

2013. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Én is hallottam róla, hogy vigyázni kell a kint élő magyarokkal, de azért szeretnék néhány "sorstárssal" ismerkedni, akik szintén Londonban au pairek vagy lesznek idén nyártól.
2013. jún. 20. 16:59
 3/15 anonim ***** válasza:

Én igaz nyár végétől tervezem a kiutat. Engem London valamint még Írország érdekel.

Most a családkeresésnél tartok, ha gondolod írhatsz privát üzenetet és ott bővebben is tudunk beszélgetni!

2013. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Azért ez a magyarok közti széthúzás kissé paradox. Vicces olvasni, hogy mindenhol ezt írjátok. Most vagy az van, hogy Londonban egyetlen, vagy legalábbis nagyon kevés rendes magyar van. Ezt én kétlem. Vagy pedig, és ez talán valószínűbb, hogy mindenkinek inkább magába kéne néznie. Mert megy a fikázás a másik magyarra, aztán esetleg ugyanazt a hibát csinálja ő is, csak az nem baj, mert ugye más szemében a szálkát... :)


De hát itthon is ugyanez megy. Mindenki, az első válaszoló által említett fiatalok is kivitték magukkal ezt a jellemüket oda is, ennyi történt.

2013. jún. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
22:16 -> Köszi szépen a választ, írtam is priviben.:)
2013. jún. 21. 08:51
 6/15 A kérdező kommentje:

04:43 -> Köszönöm a választ neked is. Amint láthattad írtam, hogy én is hallottam ilyesmiről kint, de ugyanez itthon is igaz. Én nem ítélkezek előre, szeretem megismerni az embereket és csak utána véleményt alkotni.


Egyébként amúgy sem szeretem, amikor valaki általánosít, mert az nem mindig fedi a valóságot, sőt..!! Úgyhogy én szívesen fogadom bárki válaszát, aki már most/vagy idén nyártól lesz au pair Londonban és környékén.

2013. jún. 21. 08:55
 7/15 anonim ***** válasza:

Na ez a hozzáállás a jó szerintem is. Ha valakinek itthon vagy külföldön baja van valakivel akkor vele van baja, azzal az eggyel. Nem az egész néppel. Nem értem miért kell általánosítani.

Sok sikert az aupair munkához :-)

2013. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én sem értem... Köszönöm szépen! :)
2013. jún. 21. 10:50
 9/15 anonim válasza:
Én is épp készülök kifele :) Most lesz az első hogy kimegyek...irj privátot kérlek :)
2013. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, írtam privit! :)
2013. júl. 25. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!