Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország-Paralia és szállás...

Görögország-Paralia és szállásnak a Hotel Niki vagy inkább Chalkidiki és szállásnak Sarti-papus apartmanház? Kinek mi a pozitív illetve negatív véleménye? Fontos hogy miért?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne amit eltudtok mondani,értékelném a válaszotokat és egyben meg is köszönném. :)
2013. jún. 23. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

szia,pihenni szeretnel vagy bulizni?

én gyerekkel paraliara nem mentem,mert sok a fiatal,buli hegyek.

sartit neztem,de lebeszeltek róla,fórumokon olvastam h semmi nincs csak a part,igy tavaly NEOS Marmaras ra mentünk,pihenni.a busz sartinal is megállt,a hullamok szépek voltak,mást nem igazan láttam.

Most KEFALONIAT néztem.nagyon szép helynek tünik,és jókat olvastam róla.ha gondolod nezd meg.

2013. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de amugy paralia mellett is voltam MAkRIGIALOSON,az is nagyon szép hely,csendes,nyugodt.
2013. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Párommal mennék és csak pihenni,élvezni a nyarat,a tengert a kikapcsolódást. Nem vagyok bulizós típus így ez feltétlenül kilőve. Egy IKAROSZ katalógusunk van,amit úgy kaptunk,és abban vannak ezek benne 30.000-ért úgy hogy a szállás is benne van,ez lenne szeptember végén. De ha csak ez a kettő jöhet szóba akkor melyiket ajánlanád inkább? Fiatalok vagyunk,én 21 párom 26,de nem bulizni mennénk.
2013. jún. 23. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Paralia Katerini tényleg inkább a bulizós fiataloknak való, bár szeptemberre ők már jobbára iskolában lesznek. Mind Sarti-ra, mind Paralia Katerini-re sokan jönnek a Jugoszláv utódállamokból, Romániából, Bulgáriából, Moldáviából és persze Magyarországról is. Sajnos nem mindig a kulturált viselkedés dívik, főleg esténként.

A települések a turistaiparra épültek, ami nem feltétlenül negatívum, csak tény. A két szállást sajnos nem ismerem, így nem tudom véleményezni, de sajnos sok olyan szállás van mindkét helyen, amely elsősorban az olcsóságával próbál kitűnni, és így ránézésre ezek is ebbe a körbe tartoznak. Természetesen, ha ennek tudatában indultok, akkor vállalható kompromisszum.

A tenger és a tengerpart mindkét helyen szép.

2013. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tavaly Sartin voltunk, meg kell cáfolnom, h ott semmi nincs.


Paralia tényleg bulis hely, Sarti meg nyugodt, pihenésre való, de erős túlzás ez a "semmi".


Nagyon jól éreztük magunkat az 1 hét alatt. Tengerpartra a part miatt megy az ember, szóval mentübk strandolni. A part mentén ill. a bevásárlóutcában + főtéren vannak üzletek, és sok étterem, kajálda, gyros-os. Gyerekeknek van játszótér, van focipálya.

Van szórakozóhely is, ahol szerveznek ilyen-olyan esteket.

Minden napra van vmi programlehetőség annak, aki nem akar egész nap a parton lenni. Kalózhajó, Blue Lagoon kirándulás szintén hajóval, busszal v bérelt robogóval Narancspart, Sithonia körút (mi ezen voltunk), Thessalonikibe buszos út az Aquaparkba, stb. Meg van szervezve, hogy a turnusok alatt a programok ne egy időben legyenek, hanem minden nap más.

Az utazási irodának több helyisége is van, ahol minden olyan nyelven beszélnek, amilyen országból utasokat visznek oda. Ha nem velük mentek, a kirándulásokra akkor is lehet menni.

Mi 1 nap kivételével minden nap étterembe mentünk, de van több kisbolt és egy nagy is, az apartmanokban pedig van lehetőség főzésre.


Nos, olyan diszkók, mint Paralián, azok tényleg nincsenek, de azért az emberek nagy része nem is diszkó miatt megy nyaralni tengerpartra, hanem a tenger miatt, meg pihenés miatt.

2013. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nem kulturált viselkedést egyszer sem tapasztaltam egyébként. Sartin rengeteg volt a magyar, de a narancspartos kirándulásra pl. románok is jöttek. Semmi negatív élmény nem volt. Volt olyan, h egy gyrososnál én angolul kezdtem elmondani, h mit akarok, a párom németül közbeszólt ezt-azt, mert ő németet tanult, erre a görög ember magyarul kérdezett, h honnan jöttünk. :)

Egy étteremben meg a főnök tört magyarsággal beszélt, ő is igazi görög, de a személyzete magyar évek óta, és mivel nagyon sok a magyar vendég, már sok mindent ő is el tud mondani magyarul.

Egyébként a 30 ezer sem kell, hogy gyanús legyen, szeptemberben ez teljesen reális ár. Még most nyár közepén is láttam 30 ezerért utakat. Ez ennyi és kész. Nem kell parázni, hogy nem lesz jó a szállás, Görögországba 30-nál kezdődnek az utak, kb. 60-ig, mármint ezek a buszos-apartmanos utak. És a 30-60 ezres is mind ugyanoda megy, ugyanabba az apartmanba, csak attól függ az ár, h mikor mész.

2013. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos információkat,ha még tudtok mondani újdonságokat amik még nem hangoztak el,szívesen olvasom. :) Paraliara megyünk,úgy döntöttünk. :)
2013. júl. 18. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!