Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik annyira dicsőítik Sartit...

Akik annyira dicsőítik Sartit és környékét, voltak már máshol is Görögországban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 21:14
 1/1 anonim válasza:

Például én már hatszor voltam Görögországban, ebből kétszer Sartin. Mind ahol jártam, különböző részen voltak; sziget, kisváros, nagyváros, Athén, stb. De Sarti a legjobb hely az én véleményem szerint közülük. :)

Tökéletes nyaralást biztosít fiataloknak, pároknak, családoknak, időseknek.. Remek a hangulata, kedvesek az idegenvezetők, bő választék van apartmanokból és szállodákból. A legtöbb helyen beszélnek magyarul és angolul. Nagyon jó kirándulásokra és programokra lehet befizetni, az ételek pedig isteni finomak. Csak ajánlani tudom, alig várom, hogy megint menjek, legszívesebben az egész nyaram ott tölteném, akár dolgozni is! :)

2013. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!