Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki él/élt Írországban? Mik a...

Ki él/élt Írországban? Mik a tapasztalatok? Egyetemre, fősulira járt valaki?

Figyelt kérdés
Voltam már kint többször, de érdekelne milyen az élet , mennyire becsülnek meg külföldiként , bármi jól jöhet.

2013. jún. 25. 15:42
 1/2 anonim válasza:
100%
Én egy hónapot voltam,jó volt ,az időjárást utáltam ,meg a kaja nagyon egyhangú volt,meg drága is, ha magadnak főzöl, de kedvesek, rengeteg a lengyel,magyar. A szállásadók meglepődtek, mikor megláttak minket (3 magyar lány), hogy nem 100 kilósak vagyunk, mert az a hír járja, hogy kövérek vagyunk, de nem volt semmi furcsa, vagy kellemetlen, vagy más bánásmód, volt még rajtunk kívül spanyol, olasz nemzetiség is.Ja, de annyi, hogy minket kértek meg ,hogy nem e takarítunk 2 napig a férj cégénél óránként 8 euro-ért. Gondolom sejtették, hogy mi vagyunk a legszegényebb társaság...akkor még,meg lehet ,most is.A munkahelyen ,szállodában sem volt semmigond, dolgozni kellett, és ennyi.Host familynél laktunk, akik ezzel foglalkoztak, hogy házaikat kiadják diákoknak, meg dolgozóknak nem kevés pénzért, mint egy albérletet, de ők is itt laktak, (bár nem ez az egy ilyen házuk van.)A nő főzött, mosott ránk,reggelit csinált, meg egy szobát adott ki nekünk.Ez volt benne az árban, amit csak sejtünk mennyi, mert suli által mentünk ki nyári gyakorlatra 6 évvel ezelőtt.
2013. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a beszámolót :)
2013. jún. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!