Kezdőoldal » Utazás » Európa » Incity Limited, ICL LTD....

Incity Limited, ICL LTD. Állásközvetítő cég Manchesterben. VIGYÁZAT! Mindenkit óva intek! CSALÓK!?!

Figyelt kérdés

Csupán azért írtam, mert egy hazug banda, a saját káromon tanultam meg a leckét, de nagyon vigyáznak a "jóhírükre" és innen is valamilyen úton módon eltűnt a róluk szóló összes kérdés-válasz. Kérek mindenkit, a saját érdekében NE rajtuk keresztül keressen munkát az Egyesült Királyságban.

Egy céljuk van: a lakásaikat feltölteni a szerencsét próbáló munkavállalókkal, csak egy bibi van, harmad-negyed annyi állásuk van mint ügyfelük. Hazudnak, semmibe veszik az embert, csupán egy betű vagy egy papíron. Rengetegen dőlnek be nekik, legtöbbjük aztán az utolsó megmaradt fontjaikon repjegyet vesznek vissza Magyarországra.



2013. jún. 29. 22:41
 1/2 A kérdező kommentje:
2013. júl. 17. 11:00
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Marha érdekes, engem még sosem vertek át meg nem is fognak. Le merem fogadni, hogy te sem tudsz angolul, pontosan ezért vagy kihasználható helyzetben és pontosan ezért járkálsz közvetítőkhöz. Bár én Ausztriában dolgozom, magam jöttem ki, egyedül találtam állást és egyedül dolgozom. Valahogy nem tudom sajnálni azokat az embereket akiket ily módon átvernek.
2013. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!