Kezdőoldal » Utazás » Európa » Manchesterben magyar családokn...

Gabica44 kérdése:

Manchesterben magyar családoknál, vagy ahol magyarok dolgoznak, tud nekem munkalehetőséget ajánlani?

Figyelt kérdés

3. hete jöttem ki Magyarországról, míg a nyelvet meg nem tanulom nagyon nagy szükségem lenne addig is munkára!!

Tud valaki segíteni?

Címem. gabicamolnarne@freemail.hu


2012. dec. 17. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már írtál ki kérdést, Akkor is válaszoltam, és kérdeztem miért nem segítenek azok akikhez kimentél??

Igaz én nem Manchesterben lakom, de voltam már ott. Jó nagy város. A központban bent a vásárló utcában van egy csomó munkaközvetítő iroda. Menj be mindegyikbe, és ad le a CV-t. Mond hogy bármi melót elvállalsz. Vagy nézz körül más városokban, településeken. Hátha van valami..

Kérlek mond már el nekem, hogy milyen céllal, hogy mentél ki??? Én a barátnőmet aki szintén nem tud angolul csak úgy tudtam rábeszélni, hogy garantáltam neki melót. Én vittem be a munkahelyemre dolgozni..(ő is 3 hete jött ki) Nyelvtudás nélkül csak úgy szabad kimenni külföldre ha van valaki aki fix munkát tud adni.. Segítség nélkül nem szabad..

40/N

2012. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás nélkül csak akkor szabad kijönni, ha valaki szerez neked munkát!!! Ha nincs ismerős, rokon, akkor csak biztos nyelvtudással szabad nekiindulni!
2012. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Manchesterben laksz? En nem messze vagyok Manchestertol....hat nem mondom, a legrosszabb idopontot sikerult kivalasztanod a kikoltozesre. Telen pangas van melo szinten:(
2013. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!