Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek Görögországban...

Szerintetek Görögországban vagy Olaszországban éri meg nyaralni idén? Melyik gazdaságosabb? Tudnátok mondani tengerpart melletti szállásokat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 11:30
 1/1 anonim válasza:
Görögország olcsóbb, viszont ott kajára pluszba sokat költenek általában. Olaszországban még nem voltam de interneten utána járva lényegesen drágábbnak bizonyul. Ha all inclusive ellátásba tudsz menni akkor megéri, hiába drágább mert Görögben nincs ilyen ellátással lehetőség, emiatt kajára sok pénz megy el. Görögben Paráliát tudom ajánlani, én szeretem a helyet, de vigyázz hogy közvetlen a patron elhelyezkedő szállást foglalj, vagy egy 200-300 méterre lévőt hogy ne kelljen sokat gyalogolni :DD
2013. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!