Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország legszebb tengerpar...

Olaszország legszebb tengerpartja melyik?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ahol megtalálható homok egyben szikla, tehát változatos és ahol eldugott kis partrészek is vannak.
2013. júl. 1. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy melyik a legszebb sztem eléggé szubjektív. Én a sziklás, gyorsan mélyülő partokak szeretem, ahol lehet úszni meg búvárkodni. Sztem a legszebbek Campania (Amalfi-part, Capri), Szicília, Toszkána és Szardínia. Olaszország adriai partszakasza szinte végig homokos, nekem az picit egyhangú, de van aki azt szereti. Eldugott kis öblöket, inkább az általam felsorolt helyeken találsz.
2013. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rimini környéke nagyon jó, csak tiszta homok. Gyönyörű még Amalfi part, Toszkána, Ligur tenger Genovánál, ill. a Carrara-Massa környéki tengerpart. Nekem Jesolo nem a kedvencem, annál Rimini sokkal szélesebb parti résszel rendelkezik és hangulatosabb is.
2013. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Az az igazság hogy a változatosság fontos a számomra. Talán ha átutaznánk egyik oldalról a másikra ?!?


Akkor inkább a nyugati oldal mellett döntök, ha ott vannak szép eldugott helyek :)

2013. júl. 1. 13:41
 4/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Szerintem a Toszkán partvidékkel nem jársz rosszul :)
2013. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nézz szét ezen az oldalon... Biztos találsz kedvedre való szép tengerpartot:

[link]


Például:

Portofino

[link]


Sanremo

[link]


Elba szigete:

[link]


Riviera della Palme

[link]


Folyamatosan kerülnek fel újabb és újabb városok, partok ;)

Nyomj a főoldalra egy lájkot és nem maradsz le az új dolgokról.

2013. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: És, hogy, mivel lehet ilyen helyekre eljutni?
2013. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem az utolsó vagyok, de: leginkább autóval. Savona, mint a Riviera delle Palme széle kb 1100 km Bp-ről. Szuper autópályák vannak, 11-12 óra alatt ott lehet lenni. Vagy repülővel Genovába, de oda csak átszállással tudsz menni. Vagy esetleg repülő Milánóba és onnan vonattal.
2013. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Riviera della Palme-t ne a Ligúr-tengernél keresd, hanem az Adrián ;) Ancona és Pescara között félúton.

Ezekre a helyekre tényleg kocsival a legegyszerűbb eljutni. A legtöbb jó helyre nem szerveznek társasutazást.

2013. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És a Riviera della Palme tényleg szép hely?
2013. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Riviera della Palme-t a Ligur-tengerhez mutatja a térkép.
2013. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!