Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol van Ausztriában vidámpark...

Hol van Ausztriában vidámpark vagy olyan hely, ahol egy 10 és egy 12 éves fiúval el tudnánk kicsit szórakozni? Vidámpark, állatkert ilyesmikre gondolok.

Figyelt kérdés
Kérlek ha tudtok tippeket írjátok meg, ha megmondjátok az internetes elérhetőséget azt megköszönöm. Üdv. Józsi
2013. júl. 3. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Bécs, Práter.


De csendben megjegyzem, hogy a budapesti sokkal jobb és olcsóbb is.

2013. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Märchenpark Neusiedlersee -

A határtól nincs messze.

Megfizethető, bejárható, pont a korosztálynak való.

2013. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hali. A budapesti jobb???? Hááát nekem azért fura, hogy a gyerekeim azon a játékon csücsülnek amin én vigadtam anno 30 éve. Meg az is különös, hogy a belépő ára lassan a csillagos egekbe szökik, míg a játékok alig-alig változnak. Szóval nem véletlen, hogy jövőre elbontják a francba. Üdv. Józsi
2013. júl. 3. 16:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Hali. A budapesti jobb???? Hááát nekem azért fura, hogy a gyerekeim azon a játékon csücsülnek amin én vigadtam anno 30 éve."


Kb 10 éves a hullám hajó, 4 éves az acél hullámvasút, 3 éves a twister..


"Meg az is különös, hogy a belépő ára lassan a csillagos egekbe szökik"


Péntek délutáni, korlátlan jegy, bármire, 2.700 Ft. Csillagos ég tényleg..

2013. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Buchenberg élménypark - [link]

Geier kalandpark - [link]

Mautern élménypark - [link]

Styrassic Park - [link]

Ferleiten vadaspark és szabadidőközpont - [link]

Wurbauerkogel szabadidőpark - [link]


forrás: [link]

2013. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Magyarországról közel van, a határ mentén Neusidlersee.

[link]

2013. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A Familypark neusiedlersee nagyon jó!!!!
2013. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Budapesti vidámpark egy fillért nem ér egy normális játék nincs benne tiszta unalmas ne vicceljetek már az ember bemegy 5000ft-ért és van 15 ki.aszot játék ráadásul egy normális hullámvasut nincs amitől az ember megijedne azt nem is emlitettem hogy valamelyikre fizetni kell. Kedves első válaszóló a budapesti vidámpark kisfiú a bécsi prater vidámparkhoz képest. Lehet hogy drágább de ha oda kimész onnantól kezdve te a budapestibe nem fogsz menni mert rájösz hogy a kettő között óriási a külömbség.
2013. júl. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül mondtam, hogy a budapesti jobb, mi oda járunk.


Az 5000 Ft-os belépődből látszik, hogy még nem jártál az itteniben, évek óta nem annyiba kerül. Hullámvasút pedig 2 is van, Európa legnagyobb faszerkezetese és egy acél is.

2013. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!