Kezdőoldal » Utazás » Európa » Huntingdonról tudnátok nekem...

Huntingdonról tudnátok nekem mesélni? Ki lakik ott? Milyen az élet? Munkalehetőség? Árak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:

felmész egy álláskereső oldalra, beírod milyen munka érdekel, és láss csodát, meg is lesz a válaszod! Az árakról szintén tudsz tájékozódni. Lakhatás költségeiről is. Egy kis önállóság azért nem ártana, ha külföldre készülsz. Alapvető információkat illene megszerezned magadtól is.


Nem mellesleg, nagyon kicsi városról lévén szó, munkalehetőség nem valami sok lehet arrafelé, illetve ilyen, rábökök a térképre típusú kivándorlás nem sok jóra vezet. Azt kell először megnézni, hogy mi a szakmád, mihez értesz, és hogy melyik városban van a szakmádban megfelelő számú állás. Nekem pl. Exeter az abszolút város, szívesen élnék ott, de mivel a szakmámban nem nagyon tudnék ott elhelyezkedni, ezért maradok Readingben.

2013. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!