Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lengyelországban milyen...

Lengyelországban milyen boltok vannak? Pl. Mint nálunk CBA, Auchan, Lidl, stb?

Figyelt kérdés
Meg szeretném nézni hogy mit érdemes itthonról vinni, és mi az amit ott kint is meg lehet venni ugyanannyiért, vagy olcsóbban. Mennek a zöld kezek, köszönöm. Ha valaki nem a kérdésre válaszol azt lepontozom!
2013. júl. 8. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van:

Tesco, Auchan, van Billa, és ami még nagyon népszerű, (mint itthon a Lidl) van a katicás áruház a Biedronka

2013. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. júl. 8. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Lidl, Carrefour, Kaufland, Makro (Metro)
2013. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és van Real is, de az nem azonos a magyarral, mert francia tulajdonban van, és inkább hipermarketben utaznak, nem kisboltban.
2013. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 8. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Aldi, Lidl van ott is, a termékek 80%-a ugyanaz mint otthon, az árak is hasonlók.
2013. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én megnéztem pár olyan üzletnek, áruháznak a honlapját amit itt fentebb említettek, és az árak köszönőviszonyban sincsenek a magyar árakkal! Feleannyiba kerül minden!
2013. júl. 10. 11:21
 8/8 beloriss válasza:

Lidl van.

A sor amit venni szokatam ARGUS idehaza 199 volt amikor odaat 1.29 volt ugyanakkor, igaz ennek egy eve mar...amit 70-nel kellett szorozni... szoval fel ar. 91 forintos sor... nem igazan emlekszem a Lidl-ben normalis sornel hasonlo arfekvesu arra...talan sosem volt amiota megnyitottak...

alapvetoen a lengyeleknel az allam vezerek hagyjak elni az embereket... ott is vannak akik nagyon keveset keresnek, de az elelmiszer sokkal olcsobb. Aki pedig ehes az merges... szoval ennek a forditottja is igaz...

Arra emlekszem, hogy 200 ezer lengyel fiatal ment ki Dublinba es Londonba mikor hirtelen megnyilt ez a lehetoseg... azota 100 ezer hazavandorolt, mert angliaban sokkal tobbe kerul a megelhetes mint lengyelben es bar kevesebbet keresnek otthon szamszeruleg, megis megeri hazamenniuk...

Nalunk a lakossag fogy. A 9,5 millio emberbol akik hivatalosan laknak hazankban szerintem 500000-1000000 kozott van azoknak a szama akik allando lakcimmel rendelkeznek es egyaltalan nem laknak MO-on... es ami a legdruvabb hogy eszuk agaban sincs hazamenni... miert is?

2013. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!