Kezdőoldal » Utazás » Európa » Makarskába mennénk nyaralni,...

Makarskába mennénk nyaralni, volt-e valaki, milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen a tengerpart, a szálláslehetőségek, milyenek az árak?

2013. júl. 12. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bátran menjetek ! nem fogtok csalódni. Nagyon szép hely ! Az árak,mint mindenhol,elfogadhatóak,nem drága hely.

Istria és Dubrovnik a legdrágább helyek az Adrián de ez nem azt jelenti,hogy Makarskaban nem találsz annyira drága hotelt,apartmant,éttermet mint az Istrián,viszont az Istrián és Dubrovnikban , nehezen találod meg azokat az árakat amit Makarszkán.

Nagyon jól fogjátok érezni magatokat Makarszkán.

Horvátországban tankoljatok mert ott kb.60 forinttal olcsóbb a Diesel mint nálunk és sokkal jobb is az üzemanyagjuk mint nálunk. A sima és az extra dizel közti ár külömbség kb.6 ft. nem mint nálunk 60 ft. Úgyhogy a legjobb Dizelt kérjétek !

Makarszkáról nem tudok írni mert nem lehet leírni. Minden szép. Egyébként az Adriát nem lehet úgy le vagy körbe írni mint a Balatont,hogy ez jó hely az meg nem annyira,stb. Az Adria mindenhol szép,mindenhol más és más a szép benne. Minden attól függ ,hogy mi az amit keresel ,mire vágysz egy nyaralás alkalmával. De mindegyik helyen szinte mindent megtalálsz, csak van ahol dominánsabb az egyik míg máshol a másik. Pl. Non Stp buli disko akkor,Pág sziget (Zrce -strand). Csillivilli,lukszus,stb. Istria - Opatija,Porec,stb. Dubrovnik ! Az a Halivudi stárok városa és a multi milliomosoké de ez nem azt jelenti,hogy te nem mehetsz oda ha nem vagy Holivudi sztár. Rafting,romantikus séta,stb. Omis. Makarskában keressétek meg a naturista strand részt. Strand = Plázs csak én nem szeretem annak nevezni.

Irány Makarska ! Jó utat és sok sok maradandó szép emléket kívánok neked,nektek !

Ja és még annyi,hogy én Nem autópályán szoktam menni, hanem Bosnián keresztül. Az utak jók ,nem kel fizetni autópálya díjat és bárhól megálhatsz utközben pihenni és minden olcsóbb mint az Autópálya mellet. Ja és időben ugyan annyi idő alatt érsz le és utközben is sokkal több a látnivaló mint az autópályán.

2013. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Makarska-n megtelepedett utazási irodák szerveznek egynapos csoportos-buszos utazásokat a környékre. Én a boszniai Mostar-ba fizettem be, estére vissza is érkeztünk.
2013. júl. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!.:)
2013. júl. 13. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!