Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy rövid (1 napos) oroszorszá...

Egy rövid (1 napos) oroszországi beutazás milyen vízummal lehetséges?

Figyelt kérdés

Jelenleg Finnországban dolgozom, az Orosz határtól nem messze.

Reggel mennék, este jönnék vissza, vagy egy éjszakára maradnék. Mindenképp ki kell váltani a turista vízumot, vagy van valami más lehetőség is? Az ügyintézést el tudom intézni online, vagy a határon, vagy mindenképp el kéne mennem egy konzulátusra? Köszönöm előre is.



2013. júl. 14. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ajánlom ezt az utazási irodát, nekik vannak Lappenrantából vízummentes utaik is. Szerintem határon nem lehet venni vízumot és online sem sikerül, tehát vagy utazási irodán keresztül vagy konzulátus/nagykövetségen keresztül. De Kelet-Finnországban sok ilyen iroda van aki ezzel foglalkozik.

2013. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos ez nem jó, mivel én nagyon északon vagyok, a Norvég-Orosz-Finn határ környékén.
2013. júl. 15. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!