Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti hogy jutnátok el Rijekába...

Ti hogy jutnátok el Rijekába mondjuk vonattal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy google, meg minden, és rajta is vagyok, de hátha valaki bölcsebb nálam. Illetve, ha tudtok valami jobb/ésszerűbb strandolós-tengerpartos megoldást, az is érdekel.

2013. júl. 16. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Rijekába vonattal eljuttni mára már sajnos nem könnyű, pláne, hogy a horvát vasutak alaposan megkúrtitotta a belföldi és nemzetközi járatait. Csak úgy tudsz elmenni Rijekába, ha Zágrábban alszol minimum egy éjszakát.

Miért nem mész Splitbe? Oda el tudnám menni közvetlenül vagy zágrábi átszállással...és szebb város!

2013. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja, Splitbe van közvetlen vonat, onnan meg valamikor nyilván megy Rijekába. Bár a horvátok nem viszik túlzásba a vonatokat és akkor finoman fogalmaztam :)
2013. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Budapest -> Zágráb -> Rijeka (Fiume)
2013. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. válaszadó!

Splitből Rijekába nem megy vonat.

2013. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!