Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan vegyem fel a Wizz...

Hogyan vegyem fel a Wizz Airrel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A feltüntetett ügyfélszolgálatok egyike sem hívható Szlovákiából!
2013. júl. 18. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

+36 1 470 9491

Van ez a telefonszámuk is, csak nem reklámozzák, mert nem emeltdíjas, ezt tudod hívni Szlovákiából is. Remélem, még működik, mostanában nem hívtam.

2013. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. "Sajnos a hívott számon nem érhető el ügyfél." Ezt mondják be. Nos, ezt nem értem. Még azt sem bánnám, ha emelt díjas szám lenne, csak fel tudnám őket hívni. Azt esetleg nem tudjátok, hogy a Liszt Ferenc reptéren van irodájuk?
2013. júl. 18. 10:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért akarod megkeresni őket?
2013. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Édesapám halála miatt hamarabb haza kellett utaznunk, így a járatunkat szeretném törölni, és megkérdezni, hova lehet a pénzvisszafizetési igényünket benyújtani, ugyanis közeli családtag halála esetén ezt igányelhetjük.
2013. júl. 18. 10:31
 5/12 anonim ***** válasza:

customerrelations.hu3@wizzair.com


Ide írni tudsz nekik.

2013. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Emiatt felesleges telefonalni. Honlapjukon van kapcsolat felvétel, arra válaszolnak. Telefon arra való ha sürgősen kell valami. Ez nem ilyen. Nem fognak azonnal válaszolni, de nyugi, előbb utóbb fognak és ezt írják is előre. És igen, ilyen sajnálatos esetben tényleg vissza adják a pénzt. A wizz egy rendes cég ilyen szempontból.
2013. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az előző írja. Itt írj nekik, nem kell nekik telefonálni. [link]
2013. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaja, az a link, csak mobilról írtam aztán úgy nem tudtam kikeresni, de akkor megvan. Van is olyan témakör, hogy útlemondás, módosítás haláleset miatt.
2013. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megtaláltam az útlemondást. Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!
2013. júl. 19. 07:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Szívesen! És ne várj azonnal választ, lehet csak 1-2 hét mire válaszolnak vagy több. Elvileg kell halotti anyakönyvi kivonat is amúgy. De ki fognak fizetni előbb-utóbb, ebben biztos vagyok. Ilyen ügyem konkrétan nem volt szerencsére, kártérítést viszont már fizettek.
2013. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!