Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnék segítséget kérni....

Szeretnék segítséget kérni. El szeretnék jutni még a nyáron Auswitz-ba. A kérdésem pedig az lenne, hogy nem-e tudnátok olyan 1 napos csoportos kirándulást ajánlani ami Budapestről indul és átszállás nélküli?

Figyelt kérdés
Sok oldalt megnéztem és mindegyik 3 vagy 4 napos. Aki esetleg volt már ilyen kiránduláson és felvilágosítana, hogy hol lehet egy ilyenre befizetni annak nagyon megköszönném.
2013. júl. 18. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp szervezet utat szeretnél? Ha egyénileg megszervezed, Krakkóban a buszpályaudvaron kell átszállnod a helyi buszra, így beleférsz egy napba.


Én nem tudok egy napos utakról, de így magadnak szerintem simán kivitelezhető és nagyon egyszerű.

2013. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy napba nemigazán férne bele, szerintem úgy menj, hogy van közvetlen vonat Budapestről Auschwitz-ba, este 8 körül indul és reggel 6 körül ér oda, azzal menj ki, és este 9 körül pedig jön vissza a vonat Krakkó felől, megáll Auschwitz-ban, aztán másnap reggelre haza érsz.
2013. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont azt olvastam hogy április 1. - október 31. (10-15 óra között) egyéni turisták számára csak csoportokban, idegenvezetővel tekinthető meg.Délelőtt 10 óra előtt és du.3 óra után idegenvezető nélkül is látogatható. Ezért akartam szervezett kirándulást.
2013. júl. 18. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggel Auschwitz 2 Birkenau-t nézd meg, oda nem kell sosem idegenvezető, délután 3-tól pedig Auschwitz 1-et, mert akkor oda se kell.
2013. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!