Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vatikánba milyen ruhába...

Vatikánba milyen ruhába menjek? Rómában és környékén mit nézzek meg?

Figyelt kérdés

Holnap indulunk Olaszországba nyaralni, most pakolunk, és tudom, hogy Vatikánba csak fedett öltözetbe szabad belépni, csak az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy elég a térdnadrág, vagy kell a hosszú, bokáig érő nadrág?


Másik kérdésem, hogy mit érdemes megnézni Rómában, illetve környékén, ami nevezetes és szép hely? A híresebbek alap: Colosseum, Panteon, Forum Romanum stb. Ezen kívül szeretnék még tippeket, hova érdemes elmenni! :)


Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2013. júl. 25. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Térdig érő naadrágban simán be lehet menni, de csak ha nem köldökig kivágott felsőben próbálkozol...

Nekem ami legjobban tetszett Rómában és nincs agyonsztárolva, az a "Falakon kívüli" Szent Pál Katedrális. Egyszerű, letisztult, mégis csodálatos. Viszont ez kijjebb van, nem a belvárosban. Meg szerintem érdemes sétálgatni a folyóparton is.


[link]

2013. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!