Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van esélyem munkát találni...

Van esélyem munkát találni Angliában CNC forgácsolóként?

Figyelt kérdés
Régóta fontolgatom, hogy szerencsét próbáljak külföldön. Azért Angliára gondoltam, mert csak angolul tudok kb. középszinten. CNC forgácsoló vagyok 7 év szakmai tapasztalattal. Nézegettem angliai álláshirdetéses oldalakat és láttam, hogy azért lenne meló. A kérdésem az lenne, hogy van-e esélyem megkapni valamelyiket, vagy inkább hagyjam?

2013. júl. 27. 12:56
 1/6 goaus ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon jó esélyed lenne, sőt, biztos kapsz állást ha szorgalmas is vagy mellé. Vannak kinn cnc-s ismerőseim, nagyon jól keresnek, az egyik legjobb szakma angliában. Egy jótanács: ne közvető útján gyere ki, ha személyesen keresel munkát jóval több pénzt kapsz, a magyar ügynökségek brutálisan lesápolják a fizukat. Ha van még kérdéses szívesen segítek, hogyan kell nekikezdeni, mi kell munkába álláshoz, stb, nemrég végigjártam én is.:)
2013. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Sokat segített. :)
2013. júl. 27. 21:29
 3/6 goaus ***** válasza:
Ha komolyan érdekel a dolog, közben megnéztem az én kinti ügynökségem keres most is CNC-seket, ha indulás előtt leszel írj egy mélt a nicowelding77@gmail.com-ra és beajánllak, vagy megadom az ügynök közvetlen elérhetőségét. Olyan 12-14 fontos órabéreket adnak itt kezdésre, ez az első hónapokban olyan 7-900 ezres fizu kb. átszámolva.
2013. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz az ilyen "700-900ezres" átszámolt fizukkal.


Mindig fontban kérd megadni a fizetést, mert vannak olyan városok ahol az alapfizu semmire sem elég.

2013. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 goaus ***** válasza:
Direkt odaírtam neki 12-14 font körül van az órabér, ebből 8 év felett már mindenki ki tudja számolni, legalábbis bízom benne.:) De látom itt mindig van egy ügyeletes hülye aki nem bírja ki ne okoskodjon bele.:))
2013. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy odakint drágább a megélhetés, de biztosra veszem, hogy több fog maradni a zsebemben.
2013. júl. 29. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!