Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország mely részein...

Görögország mely részein lehet belefutni kigyókba és milyenekbe, mennyire veszélyesek? Paraliára megyünk szeptember végén, és érdekelne az is hogy erdő "részleg" van-e ott a közelben, ha pedig ott nincs akkor legközelebbi helyen merre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 07:14
 1/6 anonim válasza:
Kígyó fóbiád van?
2013. aug. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincsen, csak információt gyűjtök mire megyünk Görögországba. Nem úgy szeretnék oda menni hogy szinte az égvilágon nem tudok semmit. Érdekelnek ezek a dolgok, csak erről van szó, az erdőket pedig szeretem mint "kirándulás szempontjából".
2013. aug. 1. 07:22
 3/6 anonim válasza:
Értem!Ez okos dolog hogy készülsz.A Paralia fórumon talán többet megtudhatsz.De állítólag csak úgy kígyókkal nem fogsz találkozni.
2013. aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt. :)
2013. aug. 1. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Kigyok inkabb gazos helyeken fordulnak elo.Ha nem lepsz mely fube,aminek nem latod az aljat,vagy rendezetlen teruletekre ahol szinten nem latod hova lepsz nem lesz baj.

A kogyok elbujnak,elmenekulnek nagyreszt az emberek elol,ha tiszta osvenyen setalsz az erdoben akkor nem lesz baj.Egyebkent a falvakban is elofordulhatnak kogyok olyan telkek kozeleben amiket nem tartanak rendben.

Sokszor lattam mar itt kigyot,de ha nem lepsz ra,vagy nem mesz nagyon kozel hozza,hanem van eselye elmenekulni, akkor nem fog bantani.

Ha megis rendezetlen terulet vagy erdo kozeleben lenne a szallas,akkor ne hagyd nyitva az ajtot, mert elofordulhat,hogy nem kivanatis vendeged lesz egy eger vagy kigyo szemelyeben.

Egyebkent viszont csak arra kell figyelni amit mar mondtam,hogy ne lepj magas fube vagy gazba.

2013. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Köszönöm a kommentedet, a szállásunk nem lesz veszélyes helyen ezért emiatt nem kell aggódnom. De én csak arra lennék kíváncsi hogy Paralia környékén merre található erdő, mert szeretem az erdei sétákat. :)
2013. aug. 5. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!