Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes megnézni Bécsben...

Mit érdemes megnézni Bécsben Schönbrunn és a Mariahilfer Straßen kívül? (csak egy napra megyek)

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pl sétálni egy nagyot a belvárosban. (Én elfogult vagyok Béccsel, nagyon szeretem.) A Mariahilfer str. elején van a Múzeumi negyed, ha nem érdekel sétálsz tovább: Maria Theresien Platz megint két múzeummal, érdemes őket legalább kívülről megnézni. Eléred a Ringet, Opernring vagy Burgring a két irányba. Én az Operánál szoktam kezdeni (ott parkolok), Kartnerstr., Stephansplatz, onnan Graben és Kohlmarkt és a Burgnál vagy. Onnan el lehet sétálni az Albertina felé vagy a Burggartenbe, ott a pálmaház, lehet pihengetni. Útközben millió kávézó, fagyizó, üzlet, lehet csak nézelődni. Vagy másik úticél a Prater és az óriáskerék. De csak Schönbrunnban is el lehet tölteni egy napot, nagyon szép az állatkert is!
2013. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
A Stephanskirche tornyába fel lehet menni, onnan egész jó a kilátás a városra. Mi a Hundertwasser-házat is megnéztük.
2013. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A Sacher cukrászdát, ez Bécs leghíresebb cukrászdája a Sacher torta erről kapta a nevét. Ott nyomj be egy Sacher tortát, egy kávéval. Lehet, hogy sorba kell állni, de megéri.
2013. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Schönbrunn-i állatkertet mindenképp nézd meg! Varázslatos, én imádtam :)
2013. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!