Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van itt olyan ember, aki volt...

Van itt olyan ember, aki volt már Rómában? Miket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Milyen volt ott lenni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 30. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy-egy napra voltam már. Csak a leghíresebb dolgokra jutott időnk, de az is nagyon jó volt: Vatikán Szent Péter Bazilika. Colosseum, Forum Romanum, Pantheon, Trevi kút, Spanyol lépcső. Amúgy kb. úgy éreztük, hogy a városban minden sarkon van valami szép, amit érdemes megnézni, lefotózni. :) Nekünk nagyon tetszett, szerintem érdemes oda ellátogatni!
2013. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Róma egy csoda. Eddig 4x voltam, 1 napra is, meg hosszabban is. De bármikor mennék megint! :)

Mennyi időre mennél, mikor? Érdemes lenne egy jó útikönyvet venni, mert a kötelező dolgokon kívül (előbb felsorolva) tényleg egy csomó mindent érdemes még megnézni. Én az első alkalommal utánaolvastam, sokat, aztán cetliztem, hozzánéztük a térképet és 4 nap alatt a felét se sikerült megnézni.

itt van egy csomó infó: [link]

2013. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A legfontosabb, hogy egyél igyál!


Rómában nekem az éttermek tetszettek legjobban :D

2013. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én már többször is voltam, mindig 4-5 napra, és remélem sokszor eljutok még oda....egyszerűen imádom!! gyönyörű város!!!

National Geographic útikönyvet szerezd be,nagyon hasznos:)

ha hosszabb időre mentek érdemes megvenni a Roma Pass-t, ami 3 napig érvényes, 2 múzeum vagy hely ingyen megnézhető vele, a többire kedvezményt ad, illetve metróra,buszokra is érvényes (városnéző buszra ill. a tengerpartra menő kisbuszra azt hiszem csak kedvezményt ad)

2013. júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!