Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Terravision buszjáratai...

A Terravision buszjáratai mennyire megbízhatóak? Anglia.

Figyelt kérdés
Be kell regisztrálni a neten, hogy jegyet foglaljak, nekem ez a rendszer kicsit fura. Van itt olyan, aki már utazott a Terravision-nel?
2013. aug. 12. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Stansted-ről akarsz bejutni a városba? Ha igen, akkor inkább válaszd a Easybust! Olcsóbb, jobb. Vagy gyere be a Stansted Expressel vonattal, bár az elég drága.
2013. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, Stanstedről akarok bejutni elsősorban Stratfordba, de máshová is jó.

Csak az fura nekem, hogy előre le kell foglalni... pedig fél óránként jár, aztán ha késik a repülőm, akkor lekésem a buszt. És ha nem foglalok jegyet, fel sem szállhatok...?


Köszönöm, megnézem az Easybus-t.

2013. aug. 12. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az fura nekem, hogy előre le kell foglalni"


Ez miért fura? Itt Angliában amit előre foglalsz az mindig olcsóbb. Busz, vonat esetében mindig olcsóbb az amit interneten előre foglalsz le. A reptéri busz jegyeknek van egy limite, így ha le is késed a megrendeltet, akkor még elmehetsz egy másikkal, +-1 óra eltéréssel.

2013. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"És ha nem foglalok jegyet, fel sem szállhatok...? "


Ha nincs hely, akkor nem! Ha van, akkor pedig jóval drágábban, mintha előre megrendelted volna!

2013. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mindig bajban vagyok, ha interneten kell valamiért fizetni, nekem ez a rendszer, akárhogy igyekszem, kényelmetlen. Itt belföldön nem is vagyok rászorulva, de nem baj, megkérem a fogadómat, hogy ha már ő úgyis jobban hozzá van ehhez szokva, rendeljen nekünk buszjegyet aztán majd ott neki kifizetem...


Meg így rugalmatlan is, pontosan még azt sem tudom, melyik nap utazom. De persze megoldom:) Köszi.

2013. aug. 12. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!