Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországba költözéshez mi...

Németországba költözéshez mi jó ha van?

Figyelt kérdés
Most végeztem ki a középiskolát és sikerült rögtön egy feltörekbő IT cégnél programozóként elhelyezkednem, nagy tervezésekben meg számolásokban arra jutottam, hogy ki kell mennem németországban, pontosabban Münchenbe, 8 évet tanultam németül általánosba, kb közép szintre tudtam kifejleszteni akkor de már elfelejtettem, most kezdeném újra a nyelvet, jövő júniusban indulnék, 800e forinttal, most egy héten belül fogom elkezdeni a nyelvtanfolyamot, de most arra a dilemmára jutottam, hogy ha egy Állami Eus támogatott gazdasági német főiskolát célzok meg valahol bayern környékén mik lehetnek az esélyeim és, hogy most emelt angolra áljak rá vagy közép haladó németre, mivel bajor német tanfolyamot sajnos nem találtam és úgy vettem észre, hogy a bajor akcentusnak olyan mintha egy új nyelvet kéne megtanulnom ezért kicsit nagy a kérdő jel a fejem felett... juniusban még lenne 3 hónapom a főikola elkezdéséig elsajátítani közép haladó németből a bajort és mivel a főnököm egy nagyon jó barát is igazából ezért tudnék külföldről végezni munkád ideiglenesen, valami merész ötlet ???

2013. aug. 19. 11:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!