Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki volt már Horvátországban a...

Ki volt már Horvátországban a Plitvicei tavaknál? Vélemény? Érdemes elmenni? Nem túl drága?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Vélemény csak pozitív. Gyyönyörű hely nem véletlenül világörökség része. Nem érdemes hanem szinte kötelező elmenni. Ha háromszor ennyibe kerülne akkor is megérné. Egyébként azért amit kapsz rendkívűl olcsó 110 Kn a belépő.
2013. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes elmenni, de ha tehetitek, ne csak 2-3 órát szánjatok rá. Gyönyörű szép :-)
2013. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi voltunk, nagyon szép hely. Úgy érdemes menni, h 1 napot legalább rá kell szánni, mert mi sajnos csak jópár órára mentünk és nem is tudtunk mindent megnézni
2013. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenni. Nagyon szép hely. Kb. 6 órát szánjatok rá.
2013. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szép, azért a látványért nem drága, amit nyújt a természet.

És igen, egy napot rá kell szánni. Mi egy téli látogatást tervezgetünk oda, igaz már két éve tervezzük, de vagy nagyon jó idő volt akkor amikor szabadságolások voltak, vagy egyszerűen nem volt jó az időpont, de idén már nagyon szeretnénk letudni. Képeket googlebe:"plitvice in winter"...gyönyörű

2013. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Annta válasza:
Én is voltam. Nagyon-nagyon szép! Szerintem minden pénzt megér, érdemes elmenni oda!
2013. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Giovanni_Gatto válasza:
69%

Szia!

Mindenképp érdemes!

Én sok helyen jártam, de legtöbbször elmaradt az a megdöbbenés, amire számitottam, mikor mondták, hogy ezt vagy azt nézzem meg. Itt nem. :)

A magyar pusztához szokott szemmel meglátni azt a természeti csodát, azokat az élénk szineket... Na ott tényleg jön az a bizonyos Huhuhuhúúúbazzzeg... :)

Olyan, mint ha a természet tudna photoshoppolni :)

2013. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

És ti csodálatos tapasztalatokkal rendelkezők megmondjátok nekem kérlek, hogy hogy lehet oda elmenni ilyen különjárattal Budapestről, ami utánna levisz a tengerparta és utánna haza?

Köszönöm a segítségeteket előre is.

2014. aug. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!