Kezdőoldal » Utazás » Európa » SOS! Ryanairnél mekkora lehet...

SOS! Ryanairnél mekkora lehet a második poggyász?

Figyelt kérdés
Kifizettem már egy 20 kg-osat, a most nyomtatnám a kegyet, és csak 15 kg-osat látok. Mi történik, ha túlsúlyos a bőrönd? Különleges alakú spoteszköz lehet 20 kg-os. Mit csináljak, hogy 2 20 kg-osat feladhassak?

2013. szept. 16. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A honlapjukon rajtavan minden informacio. Amikor en utaztam elolvastam mindent, igy tudom, bar mar nem emlekszem csak arra ami engem erintett. Ha tulsulyos a borond, akkor kilonkent kell sulyos osszegeket fizetni utana.
2013. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ellvastam, de az nincs leírva, hogy a második csak 15 lehet
2013. szept. 20. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor csak a te kedvedert"


"Minden utas ingyen felvihet egy darab kézipoggyászt a fedélzetre, illetve poggyászdíj ellenében feladhat maximum 2 csomagot. Tilos a repülőgép fedélzetére a kézipoggyászban felvinni: fegyvereket, hegyes és éles tárgyakat, szúróeszközöket, robbanó- és gyúlékony anyagot, vegyi- és mérgező anyagot, folyadékot, gélt és aeroszolt. Szigorúan egy csomag vihető fel a fedélzetre kézipoggyászként, ami nem haladhatja meg a 10 kg-ot és az 55 x 40 x 20 cm-es méretet. Amennyiben az előbbiekben megadott

méreteket meghaladja a kézipoggyász, a légitársaság megtagadhatja annak szállítását. Minden utas maximum 2 feladott poggyászt vihet magával, poggyászdíj ellenében. A feladott poggyász 15 vagy 20 kg-os lehet. Minden foglalásnál irodánk egy 15 kg-os feladott poggyászt már belekalkulál a részvételi díjban. Ezen felüli poggyász feladása a lenti díj ellenében adható fel.

Poggyászdíjak:

2.csomag (15 kg-os): 55 EUR irányonként

A 15kg-os feladott poggyászt 20 kg-os feladott poggyászra való módosítása nem engedélyezett.

Túlsúly díj: 20 EUR/kg, csak a repülőtéren fizethető."

2013. szept. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyszerű
2013. szept. 21. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!