Kezdőoldal » Utazás » Európa » A gyermekem nem rendelkezik...

A gyermekem nem rendelkezik szemelyivel, sem magyar lakcimmel, ha elhozom Angliabol, hogyan tudom vissza vinni?

Figyelt kérdés
Gyermekem Egyiptomban szuletett,onnan Angliaba hoztuk,van egy anyakonyvije,illetve egy ideiglenes utlevele,amivel ide is hoztuk,de azt elvileg most mar hazautazasra tudjuk hasznalni,nekunk nincs bejelntett lakcimunk otthon,es elegge szorit az ido,ugyanis okt.2-6.-ig mennenk haza. Meg tudja valaki mondani,hogy esetleg utlevelet tudok-e neki otthon csinaltatni szemelyi es lakcimkartya nelkul anyakonyvivel es az ideiglenes utlevellel. Probaltam utana nezni,de rengeteg variaciot olvastam. Koszonom
2013. szept. 18. 03:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Van magyar anyakonyvi kivonata? Anno, amikor született, kérni kellett (volna),

Magyarorszagon akkor csinálnak neki útlevelet, ha van magyar anyakonyvi kivonata es mindkét szulo jelen van.

2013. szept. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól írja az első. Kérni kellett volna magyar anyakönyvi kivonatot a gyermeked számára. Vagy ahol éltek, ahol az állandó lakcímed van, el kellett volna intézni az eredeti útlevelet..
2013. szept. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha jól értem, Angliából vinnéd a gyermeket Magyarországra (vagy Egyiptomba) és onnan vissza Angliába. Ebben az esetben neki egy angol lakcímkártya kell, hogy problémamentesen visszatérhessen Angliába.
2013. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 09:28-nak


Angliában nincs olyan hogy lakcímkártya..

2013. szept. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. A fiamnak van magyar anyakonyvije,csak nem voltam benne biztos,hogy azzal egyedul csinalnak neki utlevelet otthon.
2013. szept. 19. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!