Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megy kisbusz Németországból...

Megy kisbusz Németországból Magyarországra éjjel? Hogy csinálják azok, akik hétvégére utaznak haza?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha valaki hétvégére szeretne haza utazni, és pénteken munka után indulna, éjjeli utazással. Mert ha szombaton nappal indul, szinte semmit sem lenne otthon.

2013. szept. 23. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg kisbuszos utaztatás van ezek külömbözö idöpontokban indulnak.

Èn Németországban élek, és itt a facbookon tagja vagyok egy helyi magyar csoportnbak, ott naponta kb 2 ilyen reklám jelenik meg.

Aztán írják a privátok is ki mikor megy haza, mennyiért vinne el valakit...

Cégek ahol sok magyar dolgozik, ott a kollégák össze beszélnek és együtt utaznak haza...

Hétvégére nem nagyon szoktak járni. àltalában 1-2 hónap munka után 1 hétre mennek haza.

2013. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tartalmas választ!
2013. szept. 23. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] például
2013. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nézegettem már ilyen cégeket, oda útra találtam is egyet, nekem Pécset érintő kell. Az éjszakai járat érdekelne most, amíg nem tudok szabadságra menni, esetleg úgy haza tudnék ugorni néha hétvégére.

Köszi!

2013. szept. 23. 21:12
 5/6 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
A [link] -on is nézz szét, itt magánemberek adják ki a szabad helyeiket a kocsijaikban. Telekocsinak hívják a rendszert.
2013. szept. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. szept. 24. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!