Kezdőoldal » Utazás » Európa » Isztambulba szeretnék utazni....

Isztambulba szeretnék utazni. Szerintetek milyen hely? Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Ezt csak azért kérdezem, mert a viszonylag drágább uticélok közé tartozik.

3nap 2 éj elég bejárni Isztambult, vagy válasszam inkább a 3nap 4éjeles variációt?


az utazási irodák szervezett útjait ajánljátok, vagy inkább szervezzem meg magamnak az utat?


2009. nov. 6. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem Isztambul (és Törökország) életem egyetlen és legnagyobb csalódása volt.... kommersz hely, drága, és a törökök hazug csaló banda. Azóta is csak tranzitban járok arra, le sem lassítok a szír v. az iráni határig. :-(
2009. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Nekem tetszett Isztambul, szép a fekvése, én csak két napot töltöttem ott. Az viszont igaz, hogy a törökök mindenhol megpróbálják lehúzni a turistákat, szóval észnél kell lenni. De azért a mecsetek nagyon szépek, és az egész városnak teljesen más hangulata van, mint a nyugat-európai nagyvárosoknak. Én szerintem menj! Nos azt nem tudom, hogy az utazási iroda jobb-e mert én egyénileg vonattal voltam, és szállást sem foglaltam a városban(Isztambulból éjszakai vonattal elmentem Ankarába, majd onnan vissza Isztambulba szintén éjszakai vonattal, így oldottam meg a szállást, hálókocsiban), így nincs összehasonlítási alapom. Én így is meg voltam elégedve vele, de persze attól is függ, hogy kinek mik az igényei.
2009. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut érdemes!
2009. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!