Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik európai városba vigyem...

Melyik európai városba vigyem a barátnőmet egy hétvégére?

Figyelt kérdés
Évforduló alkalmából szeretném barátnőmet tavasszal egy európai, látványosságokban gazdag városba vinni egy hétvégére. Mit ajánlotok?
2013. szept. 28. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Folyamatosan járom európát a munkám miatt. Jelenleg is Spanyolországban vagyok, és tapasztalatból mondom, hogy hova ne vidd! PARIS, BERLIN, és további közép-eu-s országokba, a legjobb hely, ahol elájul SPANYOL. Azon belül két hely, a Nyugati parton, ahol most vagyok SAN SEBASTIAN, Keleti part, Bercelona mellett CASTELLGALI. 25 km-re van a várostól.
2013. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy hétvégére nem érdemes túl messzire utazni szerintem.Talán Velence,Bécs,Milánó..
2013. szept. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi Prágában voltunk 1 hétvégét, igaz, hosszú hétvégét, mert hétfő munkaszüneti nap volt. Nem mondom h nem bírtam volna még maradni, de mindent megnéztünk, amit terveztünk. Londonra, Párizsra, Rómára szerintem kevés 3 nap. Prága gyönyörű, és kicsi, így hamar be lehet járni.
2013. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még egy pont Prágára.
2013. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Velencében, Bécsben már voltunk. Milánóról azt hallottam, hogy egyhangú nem túl nagy szám, Prágáról pedig, hogy kicsi a belvárosa.
2013. szept. 29. 11:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Esetleg még valami tipp?
2013. szept. 29. 11:02
 7/11 anonim ***** válasza:

És az miért baj ha Prágának kicsi a belvárosa? Nagyon sok látnivaló van, pont annyi, amennyi egy hétvégére elég.


Esetleg még Brüsszel, de ott nincs sok látnivaló. Oda úgy érdemes menni, ha elutaztok 1 napra más városba is Brüsszel közelében (pl Brugge-be)


Amszterdam: nekem nem tetszett, de utána nézhetsz, hátha nektek tetszene...

Párizs, Róma, London: egy hétvége nem elég rá, legalább 4-5 nap. Úgy meg nem éri meg elmenni, hogy nem jut idő mindenre, aztán vissza kell menni... Pénzkidobás.


Barcelona: talán ez belefér egy hétvégébe és sok látnivaló is van


Több európai város nem jut eszembe, amire elég egy hétvége, és érdekes, látnivalókban gazdag.

2013. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Prágának kicsi a belvárosa? Pont akkora amekkorának lenni-e kell. Prága az egyik legszebb és leghangulatosabb európai város. én pl semmi pénzért nem mennék a retkes Londonba vagy Párizsba de még Amszterdanba sem.

Barcelonára és Liszabonra pedig egy hétvégénél több idő kell.

2013. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Milánó szerintem egy nagy iparváros. De van egy belvárosi része, ill. nem messze tőle a tavak (pl Como), ahová érdemes elmenni. Hétvégére épp jó. És kell hozzá egy feltöltött bankkártya :)

Velencében többször, Bécsben rengetegszer jártam, de bármelyiket bevállalnám egy hétvégére bármikor. De akkor még1 szavazat Prágára.

2013. szept. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Prága gyönyörűszép, rengeteg a látnivaló. Egy hétvége alatt lehet, hogy meg sem tudtok nézni mindent. (Szerintem százszor szebb, mint pl. Barcelona..) Esetleg Krakkó (itt még nem voltam, de szerintem kevesebb a látnivaló mint Prágában, viszont el lehet menni kirándulni Auschwitzbe és sóbányába). Cinque Terre Olaszországban, Róma, Isztanbul, London... Sok mindentől függ, pl. mivel mennétek, mennyit szeretnétek költeni, stb... Prága szerintem szuper választás, az egyik legszebb európai város.
2013. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!