Kezdőoldal » Utazás » Európa » Velence! Érdemes 3-4 napra...

Velence! Érdemes 3-4 napra menni csak?

Figyelt kérdés

Nyárra kinéztünk pár napot, egy olcsó kempingben laknánk, mert még buszozással együtt is olcsóbb így a szállás, mint ha Velence (Olaszország) közepén szállnánk meg. Mit érdemes megnézni? Mennyi pénzt érdemes vinni, ha igazán semmire nem szeretnénk költeni (maximum apró ajándékokra az itthoniaknak), és ha a kaja is önellátó lenne? Vannak supermarketek, ahol esetleg olcsóbban jutunk a napi kajához?

A másik... reggel 7-kor indul a repülő haza (wizz). Ti ezt hogy oldanátok meg? A kempingtől az első busz 5-kor indul... nem vagyok benne biztos hogy elérnénk a gépet. Kint lehet éjszakázni a repülőtéren vagy nem nézik jó szemmel?


2010. márc. 29. 08:16
 1/2 anonim válasza:
Szia! Mi tavaly nyáron mentünk ki Velencébe, egy péntek este felültünk a vonatra, azon aludtunk, szombat reggel megérkeztünk, aznap meg tudtunk nézni mindent, ami minket érdekelt (Szent Márk tér, híresebb épületek), belefért a vizibuszozás is (a gondola nagyon drága), vásárolgatás (nem volt szerintem olyan vészesen drága, pl. hűtőmágneseket, nyakláncokat hoztunk ajándékba 2euró volt darabja), és beültünk egy kajáldába, természetesen pizzázni. Valami túrista menüt ettünk, volt benne fél liter üdítő, egy egész pizza és egy süti asszem 10 vagy 12 euróért. Este elégedetten ültünk fel a vonatra, vasárnap reggel értünk vissza Bp.-re. Szerintem belefér minden a ti 3-4 napotokba is. :)
2010. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bőven elég 3-4 nap.
2010. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!