Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan futhatok el Frankfurtba?

Hogyan futhatok el Frankfurtba?

Figyelt kérdés

Vonatról lenne szó, és hogy mennyibe kerülne. Nem kell a legelső kocsiosztály, hanem olcsó megoldás az elsődleges szempont.

Repülés az kizárt dolog.



2013. okt. 11. 19:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 Na ezért se akarok repcsivel utazni, plusz fusztrál a repülés. Utazni meg imádok, világot látni és közben jól érezni magam, nem pedig azon szorongani, hogy mikor pottyanunk le az égről, vagy szorítanak egy stukkert a fejemhez és bekísérnek a pilótafülkébe.....na ezeket valahogy szeretném kihagyni.
2013. okt. 13. 15:33
 12/13 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Ha pesi vagy, akkor legjobb, ha bemész a MÁV Erzsébet téri irodájába és megkérdezed. Ha megfelel, rögtön meg is veheted a jegyet.


Vagy nézz körül itt:

[link]


Viszont jó ha tudod, hogy Németországban a vonatozás meglehetősen drága. Én egyszer jártam meg a Frankfurt Berlin vonalat, igaz, ICE-vel, az kettőnknek oda-vissza közel 400 € volt.


A német vasút nem olyan, mint a magyar, ott öltönyös üzletemberek álldogálnak reggel a peronon. Olyanok, akik nem érnek rá az autópályán a dugóban álldogálni.


Ha mégis futni akarnál, nos, akkor sok sikert és kitartást. Ha jó kondiban vagy, szerintem úgy 2 hét alatt meg lehet csinálni. :)

2013. okt. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10-es te nagyon gyökér vagy. Fogalmad sincs a repülésről csak vissza büfized amit itt-ott olvastál.
2013. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!