Kezdőoldal » Utazás » Európa » Muszáj újrakezdenem a sulit?

Muszáj újrakezdenem a sulit?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kiköltözünk Angliába, egy ismerös család most költözött Londonba, a fiuk (4.es), úkrakezdte a sulit, 1.töl járja újra. Az lenne a kérdésem, hogy nekem is kelleni fog? 8.os vagyok, B2es nyelvtudással, folyékonyan beszélek és kb 2000 szót ismerek. Ezzel már csinálhatom ott a sulit, mint a többi angol gyerek?

2013. okt. 21. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
B2 nyelvtudás vagy nyelvvizsga ? Nem ugyan az !
2013. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyelvtudás, nem tudom hány évesen lehet nyelvvizsgát tenni. 13 vagyok
2013. okt. 21. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem. Miért kell a srácnak elölről kezdenie? Nem is értem. A barátnőm gyerekei általánosba mentek úgy, hogy semmit nem tudtak, az életkoruk alapján osztották be és külön fejlesztették őket. Az egyiket másodikba, a másikat negyedikbe rakták úgy, hogy egy büdös szót se tudtak angolul.

Az enyémek -bár nem Anglia, hanem más ország - szintén életkor alapján kerültek osztályba.

2013. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

tuti hogy nem kell újrakezdened :O

jaj annyira irigylem azokat akik így családostul mennek Angliába:( Ha tényleg kimentek akkor sok sikert:)

nem tudom nyelvvizsgát hány évesen lehet tenni, de az egyik osztálytársamnak már 12 évesen volt. szerintem ez nem kor függő(bár nyilván érteni kell a feladatokat meg minden..)

2013. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az OFFért, a lényegi kérdésre nem tudok válaszolni, de....

Nyelvvizsgát (aminek később is van értéke) attól az évtől tehet az illető, amelyik évben betölti a 14-et. Tehát ha '99-es vagy, már mehetsz, akkor is, ha mondjuk decemberi vagy. Úgy lehetett az egyik válaszoló osztálytársának 12 évesen nyelvvizsgája, hogy létezik Junior nyelvvizsga, direkt 14 évnél fiatalabbaknak.

Remélem tudtam segíteni valamennyit. :)

2013. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2000es vagyok sajna.

Köszönöm mindenkinek! :)

2013. okt. 22. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de a nyelvvizsga tök fölösleges. Nem fogja őket érdekelni. Főleg egy magyar cetli - semmit se jelent nekik.

Csak pénzkidobás az egész, csak akkor érdemes letenni, ha konkrétan kell egy felvételihez és plusz pontot jelent, vagy van még olyan állami cég, ahol nyelvpótlékot fizetnek. Az elmúlt 20 évben (40 vagyok) jártam több állásinterjún, soha sehol nem kérték a papírt, csak interjún váltottunk. A másik nyelvből le se tettem. Most külföldön vagyok, senkit nem érdekel, hogy van-e nyelvvizsgám.


Ha kimész a suliba betesznek az életkorod szerinti osztályba és ha úgy látják hogy szükséges, akkor elküldenek fejlesztésre.

Eszembe jutott, hogy a barátnőm mesélte, hogy a gyerekeit is betették az osztályba, de pl. angolra leküldték őket egy osztállyal lejjebb az angol órára, de minden mást a saját osztályukkal csináltak.

2013. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!