Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nem birok itthon ulni pedig...

Nem birok itthon ulni pedig muszaj . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

voltam kirandulni 4 europai orszagba 1 honapja de azota itthon vagyok es nagyon utalom itthon ezelott sem birtam itthon de most ruhellem es megint mennek de nem lehet......

meg 2 ev van a sulibol kovetkezo kirandulasig 10 honap :(

bocs a hejesirasert amugy nem magyarorszagon lakok


2011. aug. 7. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ennyi helyen voltál, és várd a következő utat. Vagy milyen tanácsot vársz erre úgy mégis? Sajnáljunk?
2011. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Neked egy jó nagy se'ggbe rugás hiányzik.
2011. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
legelso kommentalo koszi utolso komentalo neked egy nagy faxx kene a szad ba
2011. aug. 7. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Most dicsekszel vagy panaszkodsz? :)


Amúgy elismerem, nehéz megszokni az itthoni egyhangúságot, ha az ember belekóstolt az utazgatásba. Orrlógatás helyett inkább tervezd a következő utat, az a 10 hónap hamar eltelik.

2011. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
panaszkodok nem dicsekedek !! nehez az hogy latom hogy itt mien szar kilatastalan elet van es lattam hogy mien igazabol a jo(pl frankfurt) szoval ez a problema es en annelkul is utalok egy hejben ulni imadok utazni meg nem tudnam unni de na muszj lesz minimum jovo evig ithon ulni
2011. aug. 8. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem minden utazás után.
2011. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!