Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Kijevről,...

Mi a véleményetek Kijevről, mint turisztikai célpont?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó hely, sokkal tisztább, barátságosabb, mint Budapest, a tömegközlekedés remek és nagyon olcsó, az ételek valami isteniek, és nagyon szép látnivalók vannak.
2013. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ukrán csajok pedig gyönyörűek és könnyen kaphatók. Már ha ez nálad szempont.. :D
2013. okt. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kijev egy klassz hely. Alapvetően a mi tudatlanságunk, és az állandó nyugatra tekintgetésünk, hogy nem akarunk róla tudomást venni.

Nekem is nagyon tetszett, és jó szívvel tudom ajánlani. Bár egy nagy hátránya van... Télen marha hideg tud ott lenni.

2013. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus hely, eddig 8-szor voltam ott, és még 8-adjára is volt olyan érdemi látnivaló, amit az előző 7 alkalommal nem néztem meg. 2009-óta pedig minden évben legalább egyszer elmegyek Kijevbe, idén voltam már szerencsére, de tervezem, hogy jövő tavasszal megint megyek. Szóval csak ajánlani tudom.
2013. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!