Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan európai nagyváros...

Van olyan európai nagyváros (1 millió fő feletti), ahol nemcsak a belváros "csili-vili", hanem a külvárosok is?

Figyelt kérdés

Itt van például Budapest, ami gyönyörű belvárossal (V. kerület) büszkélkedhet, teljes mértékig nyugat-európai színvonalú. Ellenben ahogy egyre kijjebb haladunk, elkeserítő a helyzet: Külső-Józsefváros, Kőbánya, Rákospalota, Pesterzsébet, Csepel, stb.

Nem csak arról van szó, hogy a házak többsége elhanyagolt, de az utak, közterületek is. Minden olyan, mintha nem is élne senki arrafelé.

Van olyan európai nagyváros, ami egyáltalán nem ilyen? Gyönyörűen rendben tartott kertvárosok, stb.


2013. okt. 28. 15:56
 1/5 anonim válasza:
71%
Esetleg Bécs...
2013. okt. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Munchen az egyetlen hely ahol en nem lattam "elhanyagolt" reszeket, mindenhol mashol van getto, ugyanugy mint Budapesten.
2013. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha bejartam volna mar egesz Münchent, de itt tenyleg nincsenek "getto"-k...
2013. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából ilyet én még nem láttam, pedig jártam nyugat-európai nagyvárosokban.


Egyébként Budapest V. kerületében lehet, hogy szép régi épületek vannak, de az utcakép ott is ocsmány, és nem kevés elhanyagolt ház is van.

2013. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
München.
2014. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!