Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért van Gran Canarian ilyen...

Miért van Gran Canarian ilyen sok skandináv turista?

Figyelt kérdés

Februárban fogok menni Gran Canariara szállodába gyakorlatra és érdekes dolgokat láttam itt interneten. Például hogy sok svéd és norvég turista van ott, külön iskola is van nekik.

Akik voltak Gran Canarian - főleg Maspalomas, Playa del Inglés, San Augusítn környékén azok írjanak, kíváncsi vagyok, milyen volt ott nekik.



2013. nov. 4. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

A skandinávoknál marha sötét a tél, és az északi részeken még hideg is. Utálják ezt ők is, pénzük is van, tehát minden feltétel adott az utazásukhoz :)


Bár azt gondolom, angolt sokkal többet fogsz arrafele találni, mint skandinávot.


Egyébként meg csuda jó a sziget, a legjobbkor mész.

2013. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gran Canariát nem ismerem, én Marbella (Dél-Spanyolország) környékén laktam, itt is eszméletlen sokan vannak. PL. ingatlanirodáknál ki van írva, hogy beszélnek svédül, finnül...

A finneknek saját nyomtatott újságjuk is van, az egyik szupermarketnél hetente rakták ki az ingyenes újságot.

2013. nov. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam pár hónapot GC-n és valóban rengetegen vannak. Főleg a nyugdíjasok, akik kivesznek egy apartmant egész télre, vagy akár fél évre. Olcsóbban kijönnek, mintha otthon maradnának, fűtenék a lakást stb.
2013. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!