Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazott már valaki Keleti...

Utazott már valaki Keleti pályaudvarról Varsóba? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék az egész utazásról. Mennyibe kerül egy retúr jegy, hogy kell kérni a pénztárban, mi az hogy "kocsik számozása".. Azt hiszem ez a Varsovia EuroCity vonat.


Köszönöm előre is!


2013. nov. 14. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon régen még hebrencsként vállalkoztam ilyen útra.

Rettenetes volt. Egész éjjel zötyögtünk, azt hittem, sosem lesz vége.

Bővebb infót egyébként itt találhatsz:

[link]


Ezek szerint - ha nincs késés - 10 óra és 18 perc a menetidő. 29 euró az említett ülőkocsi, de felárért kapsz 6 személyes hálót is.

Mivel a népszerűségem növelése nem cél, megjegyzem, a máv fölszámolása, és sínjeinek beszántása épp időszerű lenne.


Tisztelt kérdező, ha jót akarsz, 1 óra alatt kinn lhetsz repülővel. Budapest Varsó kb 4000 Ft mindenféle klubtagság nélkül is. Ha ügyes vagy, 8000 Ft alatt megteszed retúrban az utat, de nagyon bambának kell ahhoz lenned, hogy bármelyik mávos jegyárnál drágább légy itt:

wizzair.com

2013. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Ha csak nincs sok csomagod akkor repülővel olcsóbb. Vonat ilyen távon csak a repülő fóbiásoknak és a vonat mániákusoknak való. Pláne mikor van olcsóbb gyorsabb alternatív eljutási mód.
2013. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is utaztam így Varsóba, 2008-ban. Sokat nem tudtam aludni, de fiatal voltam/vagyok,így viszonylag jól viseltem az utat, meg az utána következő napot. Az az éjszakai vonat nem volt egy nagy szám, ha jól tudom most csak éjszakai vonat van, annál tényleg jobb a repülő. Akkoriban volt nappali vonat is, visszafele azzal jöttünk, Krakkó- Eperjes-Kassa irányon át jött Budapestre, na az a táj, amin azzal a vonattal keresztülutaztunk, gyönyörű volt, végig a kárpátokon. Arra azt mondanám, hogy úgy, azon az úton nappal, nincs az az olcsó repjegy, ami megérte volna, hogy kihagyjam azt a tájat.
2013. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!